Ogólna

Miód i inne produkty pszczele – wstęp

Witam serdecznie wszystkich tych którzy mają przyjemność czytać mój pierwszy wpis na moim blogu.

               

                Jestem najmłodszym członkiem wielopokoleniowej rodziny pszczelarzy i mam wrażenie, że o pszczelim świecie wiem wszystko co najważniejsze. Nie będzie to jednak blog o tym jak prowadzę swoją pasiekę, nie będę się wymądrzał w jaki sposób najlepiej prowadzić pasiekę, albo że odkryłem metodę jak najlepiej poradzić sobie z warrozą.

                Dziś w dobie Internetu mamy do czynienia z nie bywałem szumem informacyjnym (niczym w ulu).  Na temat miodu i innych produktów pszczelich jest mnóstwo informacji oraz niestety błędnych informacji. Chciałbym wam pomóc i przekazać rzetelne informacje o miodzie i innych produktach pszczelich. Wszystko to by obalić fałszywe mity na przykład: „Jak rozpoznać zafałszowany miód” i wiele innych.

                Będę się starał by każdy post był podparty fachową literaturą, dlatego na pod każdym postem będę dodawać źródło z jakiego zaczerpnąłem informację.

                Nie chce ograniczać się jedynie do produktów pszczelich, chętnie odpowiem na pytania związane z tematyką pszczelarską. Będę również dodawał informację o ciekawych miejscach jak i wydarzeniach  😉

Jeśli macie jakieś pytania zadawajcie je w komentarzach. Chętnie wyszukam dla was te informacje i umieszczę w formie postu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dodaj komentarz